Maszyna do pisania i zamek z papieru.

Wpisz swój adres e-mail poniżej i zapisz się do naszego newslettera

BPDSI- Badania- sprostowanie

Szanowni Państwo, Uczestnicy i Uczestniczki badania dotyczącego diagnozy zaburzenia osobowości borderline,

Minęło już sporo czasu od naszego spotkania i czuję, że należy się Wam informacja dotycząca wyników badania. Piszę o tym również w związku z zapytaniami kierowanymi do mnie drogą mailową. Z różnych – w ogromnym stopniu niezależnych ode mnie – względów, czas realizacji projektu znacznie się przedłużył. Czekałam z wysłaniem Państwu raportu do momentu zakończenia badania, ale chcę je jeszcze kontynuować w najbliższych miesiącach, z myślą o zaproszeniu do udziału większej grupy osób, przed oficjalnym opublikowaniem wyników.

Mając jednak na względzie szacunek do Państwa i wdzięczność za Wasze zaangażowanie chciałabym móc podzielić się chociaż wnioskami z dotychczas przeanalizowanych danych. W związku z tym, w ciągu kilku najbliższych dni prześlę tym z Państwa, którzy zostawili mi w tym celu swoje adresy mailowe, wstępne wnioski z badania. Jeśli ktoś z Państwa chciałby uzyskać dostęp do tych wyników, a nie zostawił swojego adresu mailowego, proszę o kontakt (kstaniaszek@psych.uw.edu.pl). Osoby, które w drodze losowania uzyskają możliwość otrzymania bonu na zakupy w księgarni, zostaną o tym poinformowane w prywatnych wiadomościach także w ciągu kilku najbliższych dni.

Bardzo dziękuję za Państwa wyrozumiałość i jeszcze raz chcę podkreślić, że jestem niezmiernie wdzięczna za zaufanie, wysiłek i czas który mi daliście. Przepraszam również osoby, które poczuły się źle w związku z brakiem otrzymania tej wiadomości wcześniej.

Z wyrazami szacunku,
Karolina Staniaszek

Vivian Fiszer
Vivian Fiszer

psycholog, terapeutka DBT, pasjonatka psychoterapii 3 Fali (DBT, ACT, CFT), wiceprezes Fundacji BPD. Interesują mnie głównie problemy zaburzeń osobowości, intensywne emocje i problematyczne relacje. Prowadzę szkolenia, wykłady w szkole podyplomowej SWPS.

Artykuły: 281