Maszyna do pisania i zamek z papieru.
Łódź przy pomostem na mglistym jeziorze o świcie.

blog – aktualizowane informacje + ankieta

Ponieważ nie chcę duplikować treści ani pisać na ten sam temat co ileś lat, postanowiłam skasować pozostałe wpisy i aktualizować ten jeden na temat bloga

Co tu tak cicho na tym blogu emocje?

Może zastanawiacie się, dlaczego ostatnio jest mniej artykułów. To dlatego, że skupiliśmy się na innych kanałach:

Mniej artykułów więcej audio

YouTube, a przede wszystkim nasz podcast, gdzie nagrywamy artykuły (ale nie tylko) oraz ćwiczenia psychologiczne i medytacje oraz medytki (pieszczotliwa nazwa na krótsze medytacje).

Soundcloud SKASOWANY

UWAGA: z racji coraz częstszych plotek jakoby SoundCloud miał upaść, a także tego, że na mega popularnym Spotify można też filmiki wrzucać, no to ograniczymy się właśnie do Spotify. YouTube automatycznie zasysa najnowsze odcinki podcastu więc są te dwie opcje, a także podcasty apple, amazon a nawet empik, choc chwile zajmie mi ustawianie by w każdym miejscu się aktualizowało.

Nowe odcinki podcastu Emocje

Wszystkie nowe odcinki znajdziecie tutaj.

polecane odcinki na YouTube

na youtube również jest nasz podcast oraz czasami filmiki:

Nowa epoka

No słuchajcie, nie wiem jak Wy, ale dla nas to niesamowite, że kiedyś, jak będziemy starzy będziemy mówić, że żyliśmy uwaga:
na przełomie wieków

To naprawdę brzmi dumnie! No i jesteśmy świadkami ogromnych zmian.

Pokolenie Zet

Niedługo dorośnie pokolenie Z. Choć na polskiej wikipedii to trochę bieda-artykuł i skupiają się na negatywach w dodatku często bez podawania źródeł. Polecamy ten anglojęzyczny, który wyraźnie pokazuje zmiany jakie zachodzą wśród tych osób.

To będzie dobre pokolenie

jesteśmy bardzo ciekawi co wtedy będzie się działo. Z nadzieją patrzymy w przyszłość, wierzymy, że to pokolenie będzie lepsze. Oczywiście ma swoje problemy- JAK KAŻDE POKOLENIE. Za naszych czasów były to bardziej używki, teraz to bardziej net i izolacja. Jednak wierzymy, że są to osoby bardziej ceniące bliskie nam wartości:

  • wrażliwość,
  • akceptację,
  • tolerancję,
  • emocje,
  • relacje (choć tak trudno im je nawiązywać).

Wiemy też że będzie to najlepiej wykształcone pokolenie ever, a wiedza często sprawia, że stajemy się bardziej otwarci.

Nowa epoka, nowy blog

Mamy nadzieję, że niebawem nowa odsłona bloga, który będzie bardziej przejrzysty i łatwiej będzie dotrzeć do wszystkich odcinków .

oraz  będzie szybszy i lepszy na urządzeniach mobilnych (udało się, choć nie wiem czy jest bardziej przejrzysty, na pewno szybszy).

Księga skarg i zażaleń

Jeśli macie jakieś pomysły, czy zażalenia- mówcie teraz w ankiecie lub zamilknijcie na wieki 😉
Tymczasem naprawdę polecamy- obserwujcie naszą stronę na FB. Jeśli obserwujesz jakąś stronę, to nie widać tego jak polubienia- są osoby, które nie chcą być kojarzone z problemami psychicznymi. Tam zawsze znajdziecie nasze najświeższe materiały.
Z kolei na instagramie również wrzucamy mini posty, więc jeśli brak Wam czasu- zapraszamy na skrótowe artykuliki.

dbajcie o siebie i bądźcie zdrowi

Ankieta bloga emocje

Będę bardzo, bardzo, niesamowicie wdzięczna za wypełnienie krótkiej (nie wszystkie pytania są wymagane) ankiety, jeśli czytasz blog emocje, to pomóż mi proszę w ulepszeniu go,
dziękuję
Vivian Fiszer

07/03/2016,
12:06:29, Wow jest już kilka odpowiedzi – bardzo, bardzo dziękuję
15:14:20, Dodałam stronę „wszystko” (zakładka pod pozycją „start”), oraz zmieniłam troszkę archiwum w prawej kolumnie.
2016-07-05,
Jeśli brakuje Wam czegoś w ankiecie, też to możecie napisać, w ankiecie, albo w komentarzach.

02/02/2019

Zmieniłam ankietę na bardziej aktualną, wiele artykułów napisaliśmy, lub ja napisałam, youtube, cóż, średnio mi idzie, ciągle sobie obiecuję, że podejdę bardziej na luzie, może w tym roku się przełamię. Podcast podobnie- to zajmuje po prostu bardzo dużo czasu. Wiecie, że ten blog powstał, ponieważ ktoś klepał słowami, ocenami bez opamiętania i ja się tego obawiam właśnie, że powiem za dużo, czy za mało. Jednak pisanie daje ten komfort, że można sprawdzić, poprawić i być w zgodzie z faktami. Jak wiecie nauka, fakty są dla mnie bardzo ważne.

25.10.2022

Długo nie zaglądałam do ankiety, a tam tyle ważnych wskazówek i pomysłów na tematy i wydarzenia – dziękuję Wam wszystkim bardzo, w dobie wiecznego braku czasu tak bardzo doceniam Wasz wkład w powstawanie treści

Niebieskie balony liczby 2024 na różowym dymie.

28.02.2024

wreszcie nowa szata graficzna, nowy szablon, nowa domena i przede wszystkim SZYBKOŚĆ!
oby to była zmiana na lepsze.

Ankieta

Chcesz podać jakiś temat? A może masz pomysł jak ulepszyć emocje.pro? Koniecznie wypowiedz się w naszej ankiecie!

Vivian Fiszer
Vivian Fiszer

psycholog, terapeutka DBT, pasjonatka psychoterapii 3 Fali (DBT, ACT, CFT), wiceprezes Fundacji BPD. Interesują mnie głównie problemy zaburzeń osobowości, intensywne emocje i problematyczne relacje. Prowadzę szkolenia, wykłady w szkole podyplomowej SWPS.

Artykuły: 281