Maszyna do pisania i zamek z papieru.
Kocięta siedzące na starej mapie świata.

grupa DBT konsultacyjna superwizyjna dla psychologów, terapeutów

Aktualnie szkolenia (zaburzenia osobowości, borderline, podejścia behawioralne, trening umiejętności; dla profesjonalistów, psychologów, lekarzy oraz studentów)

W roku 2019 mamy 4 nowe szkolenia

1.Borderline i Skuteczna Terapia

Mówimy o diagnozie i terapii osób z zaburzeniami osobowości. Co DBT ma do zaoferowania w pracy z osobami przejawiającymi tendencje samobójcze, samouszkodzenia, uporczywą dysregulację emocji
Warszawa, 2019, 25 Maj

więcej o tym szkoleniu

2. Trening Umiejętności


Terapia dialektyczno-behawioralna to umiejętności behawioralne. Na tym szkoleniu uczymy się: regulacji emocji, uważności, umiejętności interpersonalnych oraz umiejętności przetrwania kryzysu
Warszawa, 2019,12 i 13 Października
więcej o tym szkoleniu

3. Spotkania Indywidualne


>Jak przeprowadzić pierwsze sesje terapeutyczne? Ustalimy cele, zapoznamy się z typowymi problemami i metodami ich rozwiązywania. Jak analizować zachowanie i je zmieniać. Omówimy zasady, techniki potrzebne na sesjach indywidualnych.
Warszawa, 2019, 16 Listopad
więcej o tym szkoleniu

4. Tendencje Samobójcze, interwencje kryzysowe


Praca z zachowaniami ryzykownymi, tendencjami samobójczymi i/lub samouszkodzeniami i/lub uzależnieniami. Ocena ryzyka, interwencja kryzysowa, coaching telefoniczny i rola zespołu.
Warszawa, 2019, 30 Listopada

więcej o tym szkoleniu 

Terapia Dialektyczno- Behawioralna dla Terapeutów

Właśnie zaczynamy w naszym Centrum DBT intensywne i kompleksowe szkolenie w zakresie terapii DBT. Terapia dialektyczno-behawioralna jest terapia z nurtu Trzeciej fali terapii Poznawczo- Behawioralnych (CBT), oznacza to, że prócz typowych elementów poznawczo-behawioralnych (choć bardziej behawioralnych) istotą jej jest akceptacja, współczucie i przede wszystkim jej fundamentem jest uważność.

W naszej grupie profesjonalistów wciąż zostało kilka miejsc, dlatego zapraszam do wstępnego zapisywania się.

Wstępnego ponieważ musimy znaleźć termin, który będzie odpowiadał większości, choć bierzemy pod uwagę opcje, że czasami ktoś będzie uczestniczył w grupie przez skype (w drodze wyjątku, jednorazowo) a także, że czasami ktoś będzie nieobecny i sobie obejrzy wideo- bo zajęcia będą nagrywane.

wstępnie myślimy o środzie w ciągu dnia, ale w ostateczności może to być też sobota, co 2 tygodnie (wtedy dłuższe szkolenie).

Cena, przy założeniu, że jedno spotkanie to 60-90 minut (w zależności od liczebności grupy) 150zł, płatność z góry za 10 spotkań (w tym są materiały i konsultacje dodatkowe, telefoniczne/mailowe poza spotkaniami).

Vivian Fiszer
Vivian Fiszer

psycholog, terapeutka DBT, pasjonatka psychoterapii 3 Fali (DBT, ACT, CFT), wiceprezes Fundacji BPD. Interesują mnie głównie problemy zaburzeń osobowości, intensywne emocje i problematyczne relacje. Prowadzę szkolenia, wykłady w szkole podyplomowej SWPS.

Artykuły: 281